Novinky

OVVR Varvažov

ovvr

Hned tři „štěňátka“ se zúčastnila výcvikového tábora retrievrů ve Varvažově a my jsme tak měli možnost s nimi strávit celý týden! Viděli se tak nejen se sestřičkou Mojou a mamkou Goldou, ale i s dědečkem Wordíkem a mohli jsme tak udělat velké rodinné foto!

Angel Custodio Viva el Deseo – OVVR Varvažov, prospěl 232 bodů, 1. místo, VÍTĚZ OVVR!

Abeja en Flor Viva el Deseo – OVVR Varvažov, prospěla 219 bodů

Máme velkou radost a děkujeme Stáně Horníčkové za krásnou práci s Andílkem!

 

rodinne_foto

Zleva: Simonek, Moja, Goldunka, Angel, Wordíček

sourozenci

Zleva: Simon, Moja, Angel

moja_angel

Angel s Mojulkou

angel_simon

Simonek a Angel

Setkání s dorostem vrhu „A“

amor_alocado

S našimi odrostlými štěňátky a jejich páníčky udržujeme kontakt a máme velkou radost, že se mají dobře, jsou zdravá a rostou do krásy!

.

.

 

Amigo se zúčastnil svatby svých páníčků!

amigo2 amigo

Amorek „Simonek“ byl s námi i s páníčkem na výcvikovém táboře!

simonek simonek2

Angel byl i s paničkou také na výcvikovém táboře a vyhrál OVVR!

angel angel2

Tobík jel na dovolenou s páníčky k moři.

tobik tobik2

Leonku jsme navštívili u příležitosti účasti na Krajské výstavě v Klatovech.

lea2 lea

Mojinka slavila 1. narozeniny!

Moja_1year

Viva el Deseo „A“ slavili první rok svého života! Amigo, Mojinko, Simonku, Angeli, Tobíku a Leonko, přejeme vám všechno nejlepší k prvním narozeninám!

XXIV. Mezinárodní výstava psů CACIB Praha

4. 5. 2013 se v Praze konala Mezinárodní výstava psů a my jsme se s Mojinkou účastnili. A i když není důlěžité vyhrát, ale zúčastnit se, tak jsme i VYHRÁLI! Mojinka byla ve třídě mladých společně s dalšími devíti mladými fenkami do 18 měsíců a získala známku „Výborná“,  první místo a titul CAJC! Díky tomu jsme postoupili do souboje s nejlepším mladým psem do 18 měsíců a i toho jsme porazili, získali jsme tak i titul BOJ – Best of Junior a stala se tak nejlepším mladým labradorem celé výstavy! Máme obrovskou radost!!

.

Mezinárodní výstava psů Dresden CACIB 2013

abeja_en_flor

S jarem přichází výstavy a 27. dubna 2013 se konaly hned dvě – Mezinárodní výstava psů Dresden CACIB 2013 a Klubová výstava všech plemen KCHLS v Humpolci. Na obou z nich sklidila naše odrostlá štěňátka velký úspěch! Moja zvítězila v Drážďanech a stala se dokonce i nejlepším mladým labradorem celé výstavy, Angel Custodio pak získal krásné druhé místo na klubové výstavě v Humpolci. Jsme na ně moc hrdí!

S Mojou (Abeja en Flor Viva el Deseo) jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy psů v Drážďanech, kde Moja zvítězila v kategorii „mladých“ feny do 18 měsíců. Navíc získala titul CAC/J a tím se stala čekatelkou na německého junior šampiona (Anwartschaft auf den Titel „Deutscher Jugend Champion“). Tím postoupila do souboje s nejlepším mladým psem do 18 měsíců, kterého porazila a stala se tak nejlepším mladým psem rasy (BOJ – Best Of Junior).

Mezinárodní výstava psů Dresden CACIB 2013

Abeja en Flor Viva el Deseo – výborná 1, Anw.Dt. J.Ch.VDH, Best Of Junior

.